1. דף הבית
  2. /
  3. מוצרים ושירותים
  4. /
  5. זגגות למחפרון

החלפת שמשות למחפרון

המחפרון הוא כלי רכב כבד הקיים בכמה גדלים ודגמים, הוא משמש בעיקר בענף הבנייה, התעשייה והחקלאות. כשמו כן הוא מבצע עבודות חפירה מורכבות יותר ופחות, כל עבודת חפירה באתר בנייה הופכת הרבה יותר פשוטה ומהירה עם מחפרון תקין. המחפרון מטבע הדברים ואופי עבודתו חשוף לפגיעות, הוא נמצא בסביבת כלים כבדים ואתרי בנייה, השמשה של המחפרון שעשויה מחומר שביר עלולה בקלות רבה להינזק, להתנפץ ולהיסדק. במקרה של נזקים לשמשת המחפרון יש למהר לתקן את השמשה כאשר לרוב יהיה צורך בהחלפה של השמשה בחדשה במסגרת שירותי זגגות למחפרון.

מה אנחנו מציעים?

כאשר דורשה מלאכת זגגות למחפרון לא תוכלו לפנות אל זגג רגיל וגם לא כדאי יהיה לפנות אל זגג רגיל. דרושה לכם המומחיות של צוות זכוכית מרכז – זגגות לטרקטורים וכלים כבדים. החלפת שמשות למחפרון דורשת מומחיות ספציפית, ציוד ייעודי ייחודי ומלאי של שמשות המבטיח התאמה מלאה בין השמשה החדשה לבין הדגם של המחפרון. אצלנו תוכלו לקבל את כל זאת יחד עם שירות אדיב, עבודה מהירה, אחריות מקצועית ומחירים הוגנים.

היכן תתבצע העבודה?

אנו מבצעים עבודות החלפת שמשות למחפרון בעבור הלקוחות שלנו במתחם העבודה המרכזי, לקבלת שירות במתחם עבודתכם צרו קשר לתיאום וקבלת פרטים נוספים.

מומחים בתחום הזגגות למחפרון

בכל מקרה של פגיעה בשמשה של המחפרון יש לכם את הכתובת הנכונה אליה כדאי לכם לפנות, הצוות המקצועי של זכוכית מרכז – זגגות לטרקטורים ממתין לכם, אל תהססו לפנות, לשאול, להתייעץ, פנו מיד והבעיה תיפתר במהרה.

מתי כדאי לבצע את העבודה?

מיד כאשר נגרם הנזק לשמשה כדאי לייצור קשר לתיאום תיקון או החלפה, המשך עבודה עם שמשה פגועה אינו בטיחותי או מומלץ. על הנהג של המחפרון להיות 100% מרוכז בסביבת העבודה שלו, שמשה סדוקה פוגעת בכושר הריכוז שלו ומעלה את הסיכון לתאונות, תקלות וגרימת נזקים בסביבת העבודה ובמחפרון.

אל לכם לדחות למחר את מה שאפשר, צריך וכדאי לבצע כבר היום, צרו קשר ונתאם במהרה את ביצוע העבודה. שירותי הזגגות מתבצעים במהרה, המחפרון יוכל לחזור לעבודה חיש מהר ללא עיכובים מיותרים.

 החלפת שמשות למחפרון

טואול - אתרים באינטרנט