1. דף הבית
  2. /
  3. מוצרים ושירותים
  4. /
  5. זגגות לשופל

החלפת שמשות לשופל

זקוקים לשירותי זגגות בעבור ציוד מכני הנדסי? הגעתם אל המקום הנכון! השופל הוא מחפרון מעמיס דו כפי הכולל יעה קדמי ומחפר נוסף בחלקו האחורי, שני המחפרים מותקנים על מרכב טרקטור מיוחד המתוכן בהתאם למשקל של המחפרים ודרישות העבודה. השופל הוא מחפרון קטן ושימושי, בשל גודלו הוא נוח יותר לשימוש ברוב סביבות העבודה, דבר ההופך אותו לרכב ציוד מכני הנדסי נפוץ ושימושי. היום, שופל הוא חלק בלתי נפרד משגרת העבודה וסביבת העבודה באתרי בנייה והנדסה עירונית.

ניפוץ שמשה של שופל

אופי העבודה עם המחפרונים הקטנים חושף אותו לפגיעות רבות, שופל דורש תחזוקה שוטפת ומעת לעת גם שירותי זגגות לשופל תוך הקפדה על שימוש בשירותי הזגגות המקצועיים ביותר. עבודות זגגות לשופל או החלפת שמשות לשופל יש לבצע במקום הנכון על ידי הצוות המקצועי ביותר וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם עבודה מהירה, מקצועית, אמינה ומדויקת.

מה חשוב ללקוחות שלנו?

  1. קבלת שירותי זגגות לשופל על פי נהלי הבטיחות המחמירים ביותר.
  2. קבלת שירות מהיר תוך עמידה בזמנים המאפשרת חזרה מהירה לעבודה.
  3. קבלת אחריות מקצועית לכל עבודה.
  4. מחירים הוגנים תוך עבודה בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח הגדולות ביותר.
  5. עבודה עם ספק המחזיק במלאי גדול ומגוון של שמשות.
  6. שירותי החלפת שמשות לשופל תוך התאמה מדויקת לדגם ולמידות.

הצוות המקצועי של זכוכית מרכז – זגגות לטרקטורים מציע לכם כל זאת ועוד הרבה יותר, לא כל זגג יודע לטפל בטרקטורים, אנחנו יודעים! חלקי החילוף הנכונים יחד עם הכלים הדרושים ומיומנות השימוש בהם מאפשרים לנו לספק לכם ולכל קהל הלקוחות שלנו שירות מקצועי ברמה גבוהה. ההתמחות שלנו היא טיפול בכלים כבדים, אנו נבצע בעבורכם את העבודה במהירות ויעילות על הצד הטוב ביותר.

חשוב לדעת

סדקים בשמשה עלולים לפגוע בערנות של הנהג או להגביל את הראות, נתון זה הופך את העבודה עם שמשה סדוקה או שבורה מסוכנת. בכדי למנוע תאונות ולצמצם משמעותית את הסיכון הקפידו לבצע במהרה כל תיקון דרוש בכלי העבודה הכבדים, אין לזלזל בשמשה שבורה או סדוקה. 

זגגות לשופל

טואול - אתרים באינטרנט