1. דף הבית
  2. /
  3. מוצרים ושירותים
  4. /
  5. זגגות למשאיות

זגגות למשאיות

ביצוע עבודות תחזוקה ותיקונים שוטפים במשאית דורש פנייה אל מוסכים מתאימים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון מתאים. שירותי זגגות למשאיות לא תוכלו לקבל בכל מרכז זגגות רגיל המספק שירות לרכבים פרטיים. עבודות זגגות למשאיות דורשות כלים מתאימים, ניסיון ובעיקר, שמשות איכותיות, חזקות ועמידות המתאימות לשגרת העבודה של המשאית ולמידות המדויקות של כל דגם.

איפה כדאי לרכוש שמשות למשאית?

כבעלי משאית חכמים אנכם מוכנים להתפשר בתחום הבטיחות, אתם מקפידים לבצע את כל בדיקות התקינות בזמן, לבצע תיקונים דרושים, להקדים תרופה למכה עם תחזוקה נכונה של המשאית וממהרים לטפל בכל סדק בשמשה העלול להפוך ברגע למפגע בטיחותי מסוכן המסכן את נהג המשאית ואת שאר הנהגים בכביש.

שירותי זגגות למשאיות הם המקצוע שלנו, אם אתם מחפשים שמשה למשאית שלכם הגעתם למקום הנכון. צוות זכוכית מרכז – זגגות לטרקטורים יספק לכם שירות מקצועי, מהיר, אמין ואדיב. העבודה מתבצעת במהרה תוך שימוש במלאי גדול של שמשות מקוריות, אצלנו תוכלו למצוא שמשה מתאימה לכל דגמי המשאיות.

החלפת שמשה קדמית למשאית

מקרים של שמשות משאית סדוקות נפוצים מאוד, שגרת העבודה של המשאית והימצאותה בסביבת אתרי בנייה או מרכזי העמסה מעלים את הסיכון לגרימת נזקים לשמשת המשאית. אם שמשת המשאית שלכם נפגעה ונסדקה אנו ממליצים לכם לייצור קשר בהקדם לטיפול בבעיה. אין ספק כי תרצו לחזור לעבודה עם המשאית במהרה תוך מינימום שיבוש של שגרת העבודה, אנו מבינים זאת היטב וממהרים לספק שירות מקצועי לכלל לקוחותינו.

העבודה מתחילה עם מדידה של השמשה וזיהוי דגם המשאית, השלב הבא יהיה איתור של שמשה מתאימה מתוך המלאי שלנו. כעת כאשר אתרנו בעבורכם שמשה מתאימה נוכל לפרק את שמשת המשאית הסדוקה ולהחליפה בשמשה חדשה ותקינה. בתוך זמן קצר כבר תוכלו לצאת לדרככם עם המשאית.

על מה חשוב להקפיד?

  1. שימוש בשמשות מקוריות איכותיות התואמות את דגם המשאית.
  2. עבודה מקצועית של צוות מיומן המספק אחריות מלאה לכל עבודה.
  3. השלמה מהירה של עבודת התיקון לחזרה מהירה שלכם לשגרה.
  4. עבודה על פי נהלי הבטיחות המחמירים ביותר לשמירה על בטיחות בדרכים.

 זגגות למשאיות

טואול - אתרים באינטרנט